LOTUS DRIVING SCHOOL КАЛЕНДАР 2018
17 November 2017 - 09:07
Nov 17, 2017, 9:07:02 AM GMT+2-Nov 17, 2017, 1:00:01 PM GMT+2

Здравейте, приятели на моторните спортове!

 

Lotus Sofia Motorsport Club организира курсове за управление на автомобил на писта. Обученията се провеждат на писта Дракон, с.Калояново. Те са подходящи за всеки, който иска да повиши уменията си за контрол над автомобила, да научи повече за владеенето на колата при спортно шофиране и да се порадва на 100% адреналин с Lotus Elise.

 

Календарът за 2018 година е както следва:

 

Вид обучение Дата Писта Текущо състояние
Lotus Elise Experience Friday, March 16, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, March 23, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Driving School L1 Friday, April 27, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, May 11, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, May 18, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, June 08, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Driving School L1 Friday, June 22, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, July 06, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, July 20, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, September 28, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Driving School L1 Friday, October 19, 2018 Дракон Отворено за записване
Lotus Elise Experience Friday, October 26, 2018 Дракон

Отворено за записване

Календарът е актуализиран към 17.11.2017г.

Подробности за двата вида обучения, може да намерите в страницата ни Lotus Driving School.

Ако проявявате интерес, планирайте отрано своето участие и запазете своето място, т.като местата са ограничени.

 

При желание да закупите Ваучер за подарък в регистрационната форма имате възможност да изберете такъв с отворена дата.

 

 Регистрирай се сега! 

 

За контакти и информация:

Лотус София ООД
mail: LDS@lotuscars.bg
tel:+359 884 189750
www.lotuscars.bg